Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a telefonr...

Mit gondoltok erről a telefonról? Többi lent?

Figyelt kérdés

[link]


Ha nem tudjtáok megnyitni a linket kérlek írjatok üzit és elküldöm üzibe. Előre is köszönöm szépen! :)



2016. jan. 8. 20:06
 1/6 anonim válasza:
Szerintem meg éri!!!!
2016. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ennyi pénzért már itthon is tudsz hasonló telefont venni, kisebb rizikóval, garanciával. PL. Navon
2016. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnik jónak. A márka noname kínai, a kijelzőnek csak a méretét tudjuk és azt, hogy IPS. A quadcore proci is lehet sokféle, de ez önmagában sem hangzik még túl rosszul, de az 512MB RAM nagyon kevésnek tűnik, mint ahogy a 4GB belső tárhely is (amiből valószínűleg csak nagyon kevés használható fel szabadon). Ma már a 3G adatkapcsolat is elavulóban van a 8 megapixeles fényképező is lehet gyenge minőségű, de ha egy elfogadhatóbb darab, akkor is alap már mai szemmel. Mondjuk 20k nem sok pénz és nem is adnak érte sokat...

Én most 15k-ért adtam el a másfél éves Optimus F6 telómat (4,5" IPS kijelző qHD felbontással, 2 magos Krait CPU, 1GB RAM, 8GB belső tárhely, 4G adatkapcsolat, 8MP hátsó fényképező, 1,3MP előlapi, infra port stb). 25k környékén talán tudsz fogni egy használt Ascend G6 modellt, ami nagyon hasonló a fenti Optimus F6-hoz csak 4 magos a processzora és 5MP-es az első kamerája...

2016. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :) Még azért jöhetnek! :)
2016. jan. 8. 20:34
 5/6 Balázs20010526 válasza:
Szerintem ne mert se neve és ki tudja hogy valaha megérkezik e ibkább egy lg vagy samsung ☺
2016. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jan. 9. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!