Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik jobb? Az...

TheSanyi18 kérdése:

Szerintetek melyik jobb? Az android vagy a windows phone?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A pu*nci. Az jobb mindegyiknél....
2016. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az Android.
2016. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is az Android a leghasználhatóbb mobil OS. A lényeg, hogy ne low-budget vagy éppen bloatwarerel telerakott "készüléket" vegyél.


De erre nincs helyes válasz. Kinek a papWAN, kinek a papLAN. :)

2016. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a Windows Phone-ról mi a véleményetek?
2016. jan. 8. 23:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fontosak a játékok, csak mondjuk a telefonálás, netezés, zenehallgatás...stb akkor szerintem jobb választás a Windows Phone. Stabilabb, gördülékenyebb, gyorsabb. Viszont nagyon sok alkalmazást, játékot nem adtak/adnak ki rá, így ha szempont hogy az új játékokkal azonnal tudj játszani, meg ha egy rakat alkalmazással akarod telepakolni, akkor Android.
2016. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, szóval azt mondaná mindenki sztem hogy windows phone-t válasszak de mivel sok itt a kocka :P ezért az androidot akarjátok nekem ajánlani. Értem :D
2016. jan. 8. 23:50
 7/9 anonim válasza:
Én azt mondanám,hogy az android.Hogy miért?Azért,mert népszerűbb,ezért(legtöbb esetben)több a frissítés.A windows operációs rendszer telefonra nemrég jött ki és szerintem még nincs eléggé kifejlesztve.Az androidot nehezebb kezelni,mint a windows phone-t,de egy kis hozzáértéssel már minden más ;).
2016. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A windows operációs rendszer telefonra nemrég jött ki"


Nem rég? Az első Windows Phone rendszer 2010 októberében jött ki, de már előtte is volt a Microsoft-nak mobil operációs rendszere, a Windows Mobile ( Windows CE ), aminek az első kiadás a 2000-es év tavaszán jött ki Pocket PC 2000 néven. Ezzel szemben az Android 1.0 2008-ban jelent meg, de maga a rendszer igazán a 2010-ben kiadott 2.1-es verzióval kezdett el ismerté válni.

A legelső okostelefonokon már Windows-os rendszer futott.

Ezzel nem leminősíteni akarom az Androidot, csupán nem akartam szó nélkül hagyni ezt a "A windows operációs rendszer telefonra nemrég jött ki" kijelentésed.

2016. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a windows phone azon típusait emlegettem,amik ''modernnek'' minősíthetőek(gondolok itt a nokia lumiákra például).Ezekhez képest az androiod viszont tényleg régebbi,sok olyan régebbi androidos telefon van,ami most is megállja helyét a technika gyorsan fejlődő világában.
2016. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!