Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SSD haszálati probléma, nem...

Martin66789 kérdése:

SSD haszálati probléma, nem tudok rátelepíteni oprendszert és programot, tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Vettem egy 120GB-os SSD-t régi gép felgyorsítására, de problémáim támadtak vele.

Nem akartam másolni a rendszert a régi merevlemezről ezért teljes újratelepítésnél maradtam.

Az SSD-t az első használat előtt még a régi oprendszer alatt beállítottam az SSD partíció eltolását a Windows XP számára (tudom hogy már elavult, de de még mindig személyi kedvenc és stabil). Az első telepítés után egy darabig jó volt a rendszer, de mikor a végén feltettem volna az office 2010-et még a telepítés elején szimplán lefagyott a gép, mahd az ez utáni ötszöri újrapróbálkozás esetén is lefagyott.

Majd ezek után már szimplán az operációs rendszer indulásánál is fagyott, de úgy hogy egy szimpla újraindítás után a bios egy sata ezközt sem ismert fel. Ki kellett kapcsolni a gépet várni pár másodpercet majd bekapcsoli így már a bios látta a sata eszközöket de ugyanúgy fagyott a gép. Később próbáltam újratenni a gépet már telepítés közben is fagyott. Más oprendszert (Windows 7-et) próbáltam feltenni, de annál is fagyott.

Márt teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit tegyek. Minden tanácsot szívesen várok.

Alaplapom Foxconn 915 P7AD

SSD: KINGSTON SSDNOW V300

És egy 500GB-s merevlemez.

Minden eszköznél új sata kábel van.



2016. jan. 10. 01:49
 1/1 ThodEE GoD ***** válasza:
Tápegység hibáján elgondolkodnék :/
2016. jan. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!