Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van hogy vettem egy új...

Geriss kérdése:

Miért van hogy vettem egy új monitort és nem produkálja az eddigi FPS-t?

Figyelt kérdés
Eddig egy régiség monitorom volt..(dobozos) most vettem egy HKC 23.6"-os monitort és HDMI-re kötöttem be! A videókártyám egy GForce 210 1GB-s! Cs:Go-ba eddig a meccsek közbe volt 50 FPS-em ... az új monitorral pedig alig üti meg a 30-at... ez miért van?

2016. jan. 13. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert talán FULLHD-ban játszol!Így több pixelt kelt megjeleníteni ezáltal többet eszik a játék ezért esik a teljesítményed!4:3-ba játsz!
2016. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A GT 210 a 2-es GeForce széria második LEGGYENGÉBB darabja. Felfele növekedik a számozás. 295-ös a legerősebb.


[link]


Nézd meg, hány tranzisztor, shader, textúrázó, miegymás van bennük. Nem az 1GB számít. 9600GT-s régi kártya, bár nem DX11-es, de mérföldekkel veri a GT 630-at, pedig az 1 GB-os...


Eddig lehet 1024 x 768 pixelen játszottál, most lehet 1920 x 1080-on. Szorozd be a számokat. Ennyivel több pixel. Erősebb GPU kellene sajnos.

2016. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!