Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 telepítő lemez...

Windows 10 telepítő lemez készítése?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok DVD-re telepítő lemezt készíteni Windows 7 Home Premiumon, de úgy hogy nem frissítek Windows 10-re. Szóval csak letőltöm a Win10-et, majd kiírom DVD-re, és nem frissítem a Win7-et Wind10-re.....most még nem. :)

2016. jan. 16. 12:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg pendrivera.
2016. jan. 16. 12:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Fogod az ISO fájlt valamilyen íróval pl Nero, Ashampoo, Power Iso kiírod LEMEZKÉPKÉNT és kész.


Aztán Bios boot prioritás és telepítheted is.

2016. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aham, de honnan szedjem le az ISO- fájlt? Mert egy telepítőt .exe fájt töltöttem le a microsoft.hu-ról
2016. jan. 16. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért mert hivatalos oldalról szedted le am azzal csak az a gond h alapból a C-re fogja tenni.

Te nem tod megváltoztatni h hova rakja.


"de honnan szedjem le az ISO- fájlt?"


Piratebay-en van de magyar kell akkor regelj be valami torrent oldalra azok 100 h jók enyém is onnan van.

2016. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
OK, köszi, megnézem ncore-n.
2016. jan. 19. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Szedd le ezt pl Microsoft Windows 10 Professional VL x64 HUN VLSC


Én ezt raktam fel és minden ok.

(Szintén ncore)

2016. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!