Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Permanens ikon gyorsítótár...

Permanens ikon gyorsítótár lehetséges?

Figyelt kérdés

A probléma: adott program telepítése után az asztali, a start menüben lévő, a vezérlőpultban lévő, azaz "minden ikon" a már gyorsítótárazott önmagát újra betölti.

Dióhéjban: megnyitom például a vezérlőpultot. Ha már egyszer megnyitottam előtte, akkor az ikon cache-be már betöltötte az ikonokat. Legközelebbi oda navigálásom során így már ennek nincs töltési ideje.


Általában egy adott program telepítése után azonban az első bekezdésben lévő jelenség következik be.


Mi határozza meg egy adott ikonkészlet törlését a gyorsítótárból? Gondolom a memória mértéke biztosan, továbbá a merevlemez cache mérete is. Nem lehetne megoldani a már gyorsítótárazott ikonok permanens gyorsítótárazását? Pl.: 8GB memóriából adni egy fix értéket erre a célra, mely addig nem törlődik, míg azt manuálisan nem ürítem ki vagy le nem csatlakoztatom az áramforrásról az adott készüléket.


Ha jól tudom, ez nem a cache corruption jelenség.



2016. jan. 18. 05:55
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!