Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google Hangouts-t meglehet...

Google Hangouts-t meglehet oldani 2 géppel?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz egy élő közvetités amihez képet kell adnom de közben én is szeretném látni őket, az alap helyzet az hogy nincs webkamerám, ezért hogy képet adjak magamról laptoppal oldanám meg, amihez ugye kell egy google account amivel a Hangouts-on elfogadom a közvetités video hivását, e közben nekem a laptop képe nagyon kicsi lesz hogy lássam őket, így egy asztali pc-n szeretném megoldani a képet, ezt hogy tudom megoldani? külön másik accountal elkell fogadnom az asztali pc-n a közvetitést? vagy egyéb ötlet? lényegében: "laptopon akarom hogy lássanak de PC-n szeretném hogy én lássam őket"

2016. jan. 19. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj be a beszélgetésbe a PC-den, és a laptopodon is 1-1 fiókkal.
2016. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:
Laptophoz általában könnyen lehet csatlakoztatni külső monitort, vagy akár lapos TV-t is.
2016. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!