Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A processzorom eddig sem votl...

A processzorom eddig sem votl az igazi 75 fok környékére felment ha nem volt levéve az oldala és játszottam de mostanában még magasabbra megy fel! Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Proci hűtőt kivettem letisztítottam és utána valami vírust letöltöttem utólag rájöttem a BIOSban kellett volna babrálni!

Esetleg pasztázni kéne jobban vagy mit ajánlanátok? :D

Processzor ventijét hogy tudnám kicsit feljebb húzni? :D

Vagy hogyan tudnám kiszúrni a vírust? ( Antimalware,advanced systemcare,windows defender,nod32,avast mindel próbáltam már persze külön külön)

Aki tudna értelmes választ küldeni annak nagyon örülnék! :)



2016. jan. 19. 11:53
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

inkabb tapegyseggel vagy alaplappal van gond


gephaz al gond van az egyertelmu mivel le kell venned oldalat...


pasztazas minimalis is eleg hogy akarod jobban pasztazni?, inkabb arra figyelj jol legyen felhelyezve a cpu huto


virusos dolognak meg nem tudom mi koze van ehhez foleg ha irtok nem talalnak semmit


inkabb tiszta ujratelepites kellene ha valoban valami szoftveres hiba van ami megoldhatatlan

2016. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

A gépház oldalának levétele nem a legjobb megoldás, mert megváltoznak a levegőáramlási tulajdonságok. Ilyenkor még kisebb hatásfoka lesz a ventilátornak.

Jobb megoldás a nagyobb (teljesítményű) venti, esetleg, ha a táp elbírja, egy külön házhűtő, ami kifele fújja a levegőt.

2016. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!