Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A virtuális szemüvegem control...

Vulkanjoe kérdése:

A virtuális szemüvegem controllerje nem működik az iPhone 6-on. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vettem egy virtuàlis szemcsit pàr napja (vr box), es nem kompatibilis a vele kapott kontroller az iphone-ommal. Androidos telefonon mûködik, iOS-on meg nem. Londonban vettem egy török üzletben elèg olcsón, es a dobozban a hasznalati utasitas 80%a kinaiul van irva. A legidegesitobb az, hogy irja hogy amennyiben ios-on akarom hasznalni, latogassam meg a weboldalukat, amit megtettem, full kinai az oldal. :D :D Szoval nagyon hàlàs lennek, ha valaki leirna hogy hogyan is kell osszeparositani bluetooth-on a telot meg a szemuveg joystickjèt. Meg az osszes beallitast iphone 6hoz.
2016. jan. 22. 18:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!