Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit nincs engedélyem az SD...

Seres Timon kérdése:

Mit nincs engedélyem az SD kártya teljes körű használatára?

Figyelt kérdés

Már régóta van jelen ez a probléma. Androidos telefonom van, lolipop oprendszerrel és nincs jogom sok mindenhez, ami az SD kártyával kapcsolatos.

Szeretnék pl. alkalmazáson keresztül zenét törölni, áthelyezni vagy egyszerűen szerkeszteni, de nem engedi, mert 'nincs jogom' ahhoz. Letölteni az SD kártyára különböző alkalmazásokkal (alap letöltő nagyon buggos) megint csak nem lehetséges emiatt. Valaki ebben tudna segíteni? Rootolni nem akarok!



2016. jan. 22. 21:44
 1/1 anonim válasza:
Ez root nélkül biztos nem fog menni...A lollipop android verziónak ez is az egyik hibája.Én felraktam egy custom recoveryt(a felrakáshoz root vagy gép kell),ahol csak flasheltem egy xda-ról letöltött fájlt,ami engedélyezi ezt( [link]
2016. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!