Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Billentyűzetről a festett...

Billentyűzetről a festett betűket el lehet valahogy tüntetni?

Figyelt kérdés
Fura a billentyűzetem,nincsenek rajta ékezetes betűk (ö-t és ü-t kivéve), de mindent ott érzékel, ahogy a rendes magyarnál van. Arra gondoltam az ö-t, meg az ü-t megcserélem a magyar helyére, a többi ékezetesről meg leoldom a betűket és körömlakkal óvatosan felfestem őket. Mi hozza le a betűket?

2016. jan. 23. 17:49
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Laptop, vagy asztali gép?

Ha asztali, max 2000 Ft-ért vehetsz hozzá egy új billentyűzetet, és az legalább normálisan néz ki.

Laptop esetében persze ez jóval többe kerülne.

Viszont, éppen a laptopoknál, speciális festékkel, speciális eljárással készítik a billentyűket, hogy kopásállók legyenek. Eltávolítani, úgy, hogy közben maga a billentyű ne sérüljön, meglehetősen nehéz. Bármilyen oldószert használnál hozzá, az valószínűleg kikezdené a billentyű anyagát is. Arról nem is beszélve, hogy ha véletlenül belecsorog a billentyű alá, akkor kész, jöhet a csere.

2016. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, végül én is erre jutottam, így hagytam az egészet. Majd kicserélem.
2016. jan. 23. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!