Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépet vegyek vagy...

Számítógépet vegyek vagy laptopot?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, de leginkább az legyen a mérvadó cél, hogy egy gyors gép legyen, és azért ne menjen tönkre pár éven belül. Persze, azért játszanék is rajta, hogy bírja az új játékokat is.

Én személy szerint gépre gondoltam, mert abban lehet cserélgetni mindent, nem úgy mint a laptopban.....:)

Maximum 150 ezret adnék érte!!!

22 L



2016. jan. 24. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a netet könnyen meg tudod oldani, hogy mondjuk a szobádban legyen, vagy ott, ahol tárolod a gépet, illetve nem fontos, hogy hordozható legyen, egyértelműen a PC. Olcsóbvan kijössz ugyanazokkal a specifikációkkal. Míg laptopban 150-ért veszel egy éppen használhatót, gépnél már jobban kijössz. Főleg, ha van otthon monitorod, egered, stb. :D
2016. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak azt kellene eldönteni, hogy kell a hordozhatóság vagy nem. És akkor már meg is van, hogy melyiket válaszd.
2016. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem fontos a hordozhatóság! csak az hogy pár évig, gyors gépem legyen :)
2016. jan. 24. 12:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Komplett asztali gépet vegyek, vagy rakjam össze én magam ?
2016. jan. 24. 12:03
 5/7 Szirty ***** válasza:

A laptop is számítógép! :)


Egyetértek az előttem szólóval. A laptop egyetlen előnye a hordozhatóság. Ha ez fontos, akkor laptop, más esetben asztali gép.

2016. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pityesz93 válasza:
én laptopot használok már jó pár éve, nem rég vettem 1 asus x550ze-t nekem be jön de ha gépet veszel azzal sincs bajj, am a laptopba is lehet pl ramot vinyót cserélni ha ugy van... ha gépet veszel akkor inkább rakass össze 1 et a te saját configjaiddal.Bocs ha már késö a válasz
2016. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked asztali gépet ajánlok. Ne vegyél meg kész gépet, magadnak rakasd össze. Laptopban nagyon drága az, amit tényleg lehet játékra használni.
2016. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!