Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem van egy sony ericcson...

Nekem van egy sony ericcson w595 telefonom a telefon védelme hol lehet megnézni a kódót? LENT FOLYT

Figyelt kérdés
te hát van egy sony ericcson w595 telefonom a menű>beállitások>általános>biztonság>zárak>telefon védelme> na tehát itt van egy kod csak épp nem tudom ezt hool lehet megnézni mert a használati utasitáson nics rajta!!!
2010. márc. 28. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

ez altalaban ugyanaz a telefonoknal.

probald ezeket:

12345

0000

00000


a 3 kozul lesz valamelyik. Ezzel nem tudod letiltani a simet, probalkozhatsz sokszor.

2010. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elozo vagyok.


most neztem neten, ha meg semmit nem adtal meg, akkor eloszor te tudod megadni.

2010. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én nem adtam meg semmit és ugye eddig a biztonsági zár ki vol kapcsolva és ha át akarom irni a kodot kéri a régit is:S de be meg nem akarom kapcsolni mert akkor meg vihetem a zservizbe mert ugye nem tom a kodot
2010. márc. 28. 11:07
 4/6 A kérdező kommentje:
oo köszi szépen az a 0000 jó volt:D:D:D:D de most levédtem a telomat de én azt hittem hogy ugy védi le hogy a képeket meg a zenéket pl de nem hanem csal bekapcsolásnál:S:S:S nem tudod hogy hogy le lehet védeni a képeket????
2010. márc. 28. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
hat max ha a billentyuzarra teszel kodot. nekem nokia van azon lehet ilyet.
2010. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja azt nem lehet le kodolni csak be-ki kapcsolni!:(:(:(
2010. márc. 28. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!