Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép bekapcsolásakor...

TheAdam531 kérdése:

Számítógép bekapcsolásakor normális elindulás helyett sípol a számítógép, miért? Hogy hozom rendbe?

Figyelt kérdés

Konkrét leszek, mert ami volt ezen az oldalon téma ezügyben már átolvastam de nem segített. Egyszer amikor àthelyeztem a számitógépet bekötés után mindennel bekapcsoltam de csak sípolt, monitor kábeleit megigazítottam jó volt. 4 órára rá használat közben kép ki, a gép meg elkezdett sípolni. 30 perc múlva sikerűlt úgy bekapcsolni hogy nem sípolt, de rá 10 percre megint elkezdte. Új monitorral is kipróbáltam, első 2 alkalomra nem volt jó, harmadjára igen. Megint új monitor ott elsőre működött. Használtam 1 hétig, majd megint sípolt. 4 napig nem volt jó, most pedig megint jó lett kettő hétig jó volt, de mai nap este megint elment. Feltételezem nemsokára megjavítja saját magát és használható lesz DE EZ MIÉRT VAN? Hallotam olyat hogy valamilyen akkumulátor vagy elem van az alaplapon és ha akku akkor nem gond de ha elem akkor az meghalhat egy idő után meg ilyen néha már baromságok amik vannak, úgyhogy valaki valamit tudna ha megkérhetném? Köszi előre is.

u.i: BIOS bajok pl. Videókártyával valami gond van, lehetséges, de akkor miért jó a gép néha miért nem?



2016. jan. 24. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik,rossz a táp,a ramokkal van baj,bármi okozhatja!El kéne vinni szervizbe!
2016. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom a kérdező tud e róla de a sípolásból lehet, hogy meg lehet állapítani, hogy mi fáj a gépnek. Bizony, lehet, hogy a gép a próbálja elmondani ( elsípolni ) hogy mi fáj neki, de süket fülekre talál.


Imhol egy kis magyarázat:

[link]

2016. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ugyan nem derül ki, hogyan is sípol, szóval a "sípolási táblázat" frankó lenne :D

Vakmerően feltételezem, hogy folyamatos a sípolás és se kép se hang, csak a síp, így az melegedő/haldokló ram is bőven lehet :D

2016. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!