Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ajánlanátok e-bookot?

Ajánlanátok e-bookot?

Figyelt kérdés
Eddig nem érdekelt túlságosan az e-book, nem is értek hozzá egyáltalán, de most gondolkodom azon, h veszek egyet. Olyan 40 ezer forintnyi keretem lenne rá. E-bookon lehet zenét hallgatni? Lehet szöveget nagyítani, vagy hogyan működik a szöveg megjelenítése?

2016. jan. 25. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Kindle-t vegyél (a legolcsóbb is remek, olyan 17e Ft körül volt).


Háttérvilágítása nincs (minek, csak meríti az aksit, fölösleges). Zenét nem lehet rajta hallgatni (biztos van olyan is, de megint, minek? Az ebook olvasó legjobb része, hogy nem használ aksit szinte egyáltalán).


Lehet rajta nagyítani, a szöveget meg szépen megjeleníti, nem olyan gyorsan, mint egy LCD kijelző, kb fél másodperc egy-egy lapozás. Viszont hetekig bírja egy feltöltéssel! :)

2016. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézegettem a Pocketbook márkájú ebookat is, az kezel olyan formátumot is, amit a Kindle nem, az EPUB-ot. Nekem pl. van két EPUB formátumú szótáram, ha a Kindle-t választom, át lehet azt úgy konvertálni, h használható maradjon? Ami a Kindle-nél nagyon tetszik az az alap szótár funkció, nem tudom, h mennyire jó/használható a valóságban, de így olvasva elég hasznosnak tűnik. Ilyen "applikációkat" egyébként le lehet tölteni a gépre?
2016. jan. 25. 19:30
 3/5 A kérdező kommentje:
A választ egyébként nagyon köszönöm, minden információmorzsának örülök, nagyon nem vagyok otthon az e-bookok terén.
2016. jan. 25. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szótárt nem használtam, de van online mindenféle konverter, epub is :)


Nekem azt hiszem, a Touch van, de teljesen meg vagyok elégedve vele, 50-60 könyvet már biztos elolvastam rajta és nagyon jól szuperál :)

2016. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. jan. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!