Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Black Friday-ban milyen...

Black Friday-ban milyen leárazások voltak és lesznek jövőre?

Figyelt kérdés

Gondolom az idei blck friday-i akciókból lehet következtetni a következőre is.

Kb. mekkora akciók szoktak lenni?

Mivel akkor még nem akartam vásárolni nem foglalkoztam vele és nem tudom milyen volt. Viszont jövő május környékére gyűlik össze a keret egy asztalira, monitorra, és tartozékaira. A végösszegem 600 k. (Mai árakkal, alkatrészekkel)

Tudom , hogy addigra minden gyökeresen megváltozhat ,de ha én akkor vennék össz . 600 k értékben, azt mennyiért kaphatnám meg black friday-kor kb?

(Ha kívánja valaki ,írhatok konkrét gépet, konfigot, monitort vagy bármit.)



2016. jan. 28. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
igazából a videó kártyán kívül minden más periféria tarthatja az árát vagy még drágább is lehet. de csak játékra 600 forintért gépet venni szerintem már túlzás mert ha eladó sorba kerülne majdnem hogy csak a feléért menne el rá + 1-2 évre max. olyas féle szempontból viszont nem rossz hogy jövőre veszel mert talán ki for a dx12 és még jobban jársz majd az akkori vásárlással.
2016. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
600 ezer*
2016. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
k=kilo=ezres szorzó....
2016. jan. 28. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne számíts hatalmas leárazásokra Black Fridaykor sem. Néhány alkatrész esetén talán spórolhatsz, de korántsem biztos, hogy az (amúgy) ár/érték arányban megfelelő alkatrészeket akciózzák le, vagy a jobb darabokat. Kifoghatsz jó ajánlatokat, de összességében túl sokat nem tudnál megspórolni. Legalábbis biztos ne számíts 50-100 ezres nagyságrendre, szerintem.


Illetve, ha nem budapesti vagy (vagy ha nehéz dolgokat rendelsz), számítsd bele a szállítási díjakat is, hogyha különböző boltokból veszed az alkatrészeket. Egy bolton belül (PCX, ipon) meg úgysem lesznek akkora akciók, hogy megérje Black Fridayig várni. A Black Friday is egy szemfényvesztés, én csak ezt láttam a tavalyi akciókból. (Jövőre? 2017 novemberére gondoltál?)


Magára a gépre mennyit szánnál abból a 600 ezerből? Mert amondó vagyok, hogy 250-300 ezer körüli konfigon maxon lehet játszani mindent, 350k fölé meg felesleges menni. A perifériák meg nem hiszem, hogy felemésztenének több mint 300 ezret. Ergo, nem kéne jövő májusig várnod sem, mert nincs az a konfig, ami megér fél millió körüli összeget - egy éven belül úgyis a fele alá esik az értéke.


Én az elmúlt 2 évben apránként vettem drágább perifériákat és SSD-t az eleve 300 ezres gépembe (és akkor még 35 ezer volt a most 24-be kerülő SSD), és most nem tartok 600 ezernél (5.1-es hangfalrendszert, drága egér és billentyűzet, többmonitoros felállítás), viszont még mindig maxon játszok gond nélkül. Igaz, a félmilliót azért tényleg súrolja.


De tényleg érdekel, milyen elképzelésed van ebből a keretből.

2016. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak jó ajánlatok, de ki kell fogni. Rengeteg termékre igaz, hogy más webshopból olcsóbban megvan mint a black friday keretein belül. Amerikában ennek jobban divatja van és ott valóban komoly akciók szoktak lenni. Van ami nálunk is jó, de ki kell fogni.
2016. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!