Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az AppNana legális?

Az AppNana legális?

Figyelt kérdés
Illetve ha csinálok egy Youtube videót, amiben ki van írva az invitation kódom, és ugye ha azt beírják (sokan) akkor mindenki után kapok 2500 nana-t. Ez paypalra váltható. Ez legális? Lehet belőle bármi bajom?
2016. jan. 29. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen refer linkes rendszerek általában piramisjátékok, amik pár hét után összeomlanak. Sokszor nincs is valós érték benne, vagy elérhetetlen feltételekkel kapsz valamit, amit nyilvánvalóan nem fogsz elérni. Pont ezért kell a netet teleszemetelned a linkeddel vagy kódoddal, az ilyen élő droidok önként reklámozzák az adott szolgáltatást, amiből nekik származik majd jó bevételük.


Az esetek 99%-ában ahol neked kell valamilyen linket vagy kódot terjeszteni, nincs eredménye. Az 1% az, amikor a szolgáltatás még friss, és van potenciális elérhető embermennyiség, akik segítenek neked. Ha ez elfogy, akkor ott ragadtál ahol vagy.

2016. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy működik, nem ez volt a kérdés...

A kérdés az, hogy legális e?

2016. jan. 29. 20:02
 3/7 anonim válasza:
Mivel már régóta működik és eddig még senkit nem csuktak be a használatáért, igen legális.
2016. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hiába csinálsz akármilyen videót...a birkaközösség ereje...úgyis már csak akkor fognak az appnana-ra rákeresni youtube-on is, ha már nekik is kéne 5 ember ahhoz, hogy meg tudjanak hívni...szóval a te kódodat senki nem fogja beírni.


első meg nem tudja, mit jelent a piramisjáték kifejezés.

az egész alkalmazás arról szól, hogy mire te letöltöd a kijelölt alkalmazást, átmegy 5-6 olyan oldalon, ahol reklámok vannak. abból meg igen sok pénz összejön nekik, jóval több, mint amennyit ki kell fizetniük.


főleg úgy, hogy tökéletesen kitalálták a meghívásos rendszert.


eleve csak akkor lehet embereket meghívni, ha mindkét félnek megvan a 15ezer pontja, és mint írtam, ahhoz, hogy beírhass egy új kódot, 5 másik embernek is be kell írnia a tiédet. tehát nincs az, hogy te csinálsz 5 acc-ot, és beírod a kódodat, mert alapból nincs 15ezer pontod, ígyis-úgyis kell alkalmazásokat letöltened...

2016. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tehát olyan nincs hogy én beírom több ember kódját egymás után? Csak ismétlődik hogy egy kódot beírok aztán várhatok még beírják 5en? Mert akkor ez így eléggé lehetetlennek tűnik. Pár helyen olvastam/láttam hogy annyi kódot írnak be amennyit akarnak és nem kell várnuk megint 5 emberre. Akkor hogy is van ez?
2016. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kamu. mindenki hazudik mindenfélét, hogy aki teheti, az beírja a sajátját, aztán persze cserébe nem történik semmi.

úgy bírom, aki meg úgy szerkeszti a screenshot-okat, hogy már 99999999999 pontja van....érdekes, miért nem váltja be akkor? :D

2016. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azok szerintem is kamuk, de vannak olyan videók hogy az emberünk beír egy kódot, megkapja a 2500nanát és nem kell várnia míg megint beírja az övét 5ember hanem írhat új kódokat.
2016. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!