Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Brickelődött nintendo...

Van egy Brickelődött nintendo wii-m. és hogyan lehetne helyreállítani?

Figyelt kérdés

pontosabban, telepítettem egy constantine.csm formátumú témát és azóta a gép csak fekete képernyőt dob,

és hiába próbálom úgy a bootmii-t előhozni hogy bekapcs gomb után rögtön nyomom a resetet sehol semmi életjel.

az gond lehet ha esetleg 16gb os microsdhc-t használok átalakítóban?

rendes 2gb os sd kártyával működne?

vagy eleve bekellene jönnie átalakítóssal is?


nem tudom hogy bootmii-ből hanyas verziójú van fent, az is lehet hogy a legősibb.



2016. jan. 29. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kellene mennie , kérdezz meg 1 szervízt hogy mennyiért csinálnák meg
2016. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 link23 válasza:

Szerintem szabadulj meg a wii-töl.

Mert amúgy sz@@ és még a brit is nem éri meg szervizbe vinni többé kerül mint amennyit a megjelenésekor tényleg ért és vegyél valami mást akár használtan is ha minden működik.

2016. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

megvan mi a gond csak az a jó kérdés hogy kitől kérjek kölcsön eredeti gamecube kart, mert nekem csak utángyártott van.

amik meg a jófogáson vannak azok használtan 6000ft ba kerülnek.

hát én az utángyártottat zsír újan garival vettem még 1500ért.


az utóbbi válaszolónak:

nem rossz a wii, van egy jó pár gagyi játék rá de vannak rá Qqrva jó játékok pl: Zelda, Mario, Super Smash Bros, Final Fantasy, Resident Evil-ek, Tales of Symphonia, Fatal Frame(Project Zero)2,4 meg hasonlók.

és a régi gamecube játékokat is viszi nintendont al sd kártyáról és pendrive ról meg lemezről is.


egy negatívum van a wii-ben, hogy a kib@@szott témától brickelődik és hogy horror árban van az eredeti gamecube joy meg a remote plus is.


szervízbe tényleg nem szívesen adom be mert magát a konzolt magában utánvéttel megkapom egy 6osért.


de azért jó lenne ezt is megcsinálni.

végül is jobb 2 mint 1 se.

2016. febr. 2. 22:20
 4/4 A kérdező kommentje:

a konzolokszervize nem foglalkozik vele.

a gamebox-ba cegléden rákérdeztem, majd csütörtökön kapok választ.

bár ingyenes bevizsgálásra betudom adni ha foglalkoznak vele és abból megtudom hogy érdemes e gyári gamecube joyt vennem vagy sem.

2016. febr. 2. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!