Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-ben hol tudom...

Norbi658441 kérdése:

Windows 10-ben hol tudom beállítani a jobb also sarokban a "rejtett ikonok megjelenítése" menüpontot?

Figyelt kérdés
Jobb alul az a felfelé mutató nyíl,ha lehet úgy nevezni,hogy értesítési terület.Azokat az alkalmazásokat rakja ki,amik futnak a háttérben,és ezeket szeretném ott módosítani,hogy ne mutassa ki az alap dolgokat is,és jobban átláthatóbb legyen.

2016. jan. 29. 23:06
 1/7 CspCsj ***** válasza:
Kattints arra a kis nyílra > Testreszabás > itt kiválasztható melyik látszódjon és melyik ne.
2016. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CspCsj ***** válasza:

Javítás:

Ez lehet hogy csak Windows 8-nál működik, de a jobbegérgomb a Tálcán > Tulajdonságok > Értesítési terület: Testreszabás rész is oda visz.

2016. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,én már megtaláltam ezt előzőleg is,de sajnos amit elszeretnék tüntetni,az már ki van kapcsolva ott és tanácstalan vagyok.
2016. jan. 30. 12:56
 4/7 CspCsj ***** válasza:

Hogy-hogy ki van kapcsolva az ikon? Mármint megjelenik, de nem változtathatod? Hány ilyen van a listában?

Alul a "Mindig jelenjen meg minden ikon" ki van pipálva?

2016. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Windows intéző lenne az.És tudom,hogy azért jelenik meg,mert valami eszköz csatlakoztatva van,és azon keresztül lehet biztonságosan eltávolítani,de nem,mert nekem ott a videokártyámat írja ki,eltávolítom,3mp-re elmegy a kép és visszajön.

Kép: [link]

[link]

2016. jan. 30. 22:58
 6/7 CspCsj ***** válasza:

Rákerestem és a hibát az okozza, hogy a legutóbbi driver-rel támogatást kapott a külső Thunderbolt3-as videokártya, amire az eltávolítás vonatkozna, de a gépben lévő összeset listázza.

A legközelebbi driver-ben valószínűleg javítani fogják.

2016. jan. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fúú,nagyon köszönöm az értelmes és hasznos választ,ment a zöld pacsi. :)
2016. jan. 31. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!