Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Androidos telefonról mentettem...

X0X kérdése:

Androidos telefonról mentettem (számítógépen keresztül) pendriwe-ra képeket, de mentés közben eltünt mind. Mi történhettet, és hova tűnhetett a mappám?

Figyelt kérdés
Androidos telefonról mentettem (számítógépen keresztül) pendriwe-ra képeket. Létrehoztam a mappát is a pendriwe-on XXX (előre), majd átmentettem a képek egy részét. Aztán a másik telefonos mappából átmenteni kezdtem a képeket. A szgép csinált egy másolati mappát (XXX másolat, ide mentette a másik felét. Ezután egybe akartam rakni(az eredetit még át is neveztem), tehát a másolatiból az eredetibe (XXX) átraktam a képeket, de áthelyezés közben minden eltünt. Az eredeti XXX és minden. Tudnátok segíteni hogy lehet ez, ill. hogy hova tűnt a mappám (megpróbáltam megkeresni, de nincs sehol). Olyannak tűnik, mintha letöröltem volna a pendriwe-ról.. (Igaz hogy közben épp az internetkábelt dugtam vissza hogy meg tudjak nyitni egy hivatkozást). Mi történhetett?

2016. jan. 31. 01:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Esetleg vissza tudom "varázsolni" valahonnan?

Ill. hol tudom a szgépen megnézni a vele végzett műveletek listáját?

2016. jan. 31. 01:55
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Mennyire biztonságos program?
2016. jan. 31. 02:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy működnek a fájlrendszerek, hogy ha valami törlődik, attól az még ott marad (bár flash alapú cuccoknál nem vagyok ebben 1000% biztos), csak "elfelejti", hogy milyen címeken volt az adat, és később arra írja az újakat.


Ez a progi elég biztonságos, lényegében ezeket az "elfelejtett" adatokat keresi meg neked, amennyire tudja.


Az olcsó flash-tárolók (microSD, penya) szoktak néha ilyeneket csinálni, nem túl megbízhatóak. Az sd kariknál is elő szokott fordulni, hogy pár év után észreveszed, hogy a zenelejátszó nem találja az egyes számokat, vagy hiba csúszik a lejátszás közbe.

2016. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!