Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha újratelepítem a Windows-t,...

Ha újratelepítem a Windows-t, a hardverek visszaállnak gyári beállításaikra?

Figyelt kérdés
Underclockoltam a videókártyát Afterburner segítségével. Ha újratelepítem a Windows-t, akkor visszaáll az órajele alapbeállításra, vagy megtartja?

2016. jan. 31. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A hardverek azt csinálják amire a szoftverek utasítják.Amennyiben újrarakod alap beállításon lesz azaz nem tartja meg a beállításaidat.
2016. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert a videókártya órajelét a BIOS-ban is át lehet elvileg állítani valahogyan, szóval nem feltétlen kell hozzá program. Ráadásul az Afterburner már le is van törölve a gépről, mivel már nem kell állítanom az órajeleken és megtartotta a beállításokat. Csak azt nem tudom, hogy a BIOS-ba belenyúl-e a windows telepítéskor és nem állítja-e vissza a gyári beállításokat a hardvereken.
2016. febr. 1. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!