Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem mutatja a facebook...

Miért nem mutatja a facebook az értesítéseket?

Figyelt kérdés
Már elég régóta szeretném megoldani a problémát, de sajnos nem sikerül, ezért kérek itt segítséget. A telefonomon telepítve van a facebook alkalmazás, az ikonja ugye kikerül a kezdőképernyőre, de ha valamilyen értesítés érkezik, nem jelzi a telefon. Pontosítva, ha megnyitom az alkalmazást megjelenik pirossal az értesítés, de viszont a kezdőképernyőn lévő ikonon nem jelzi. Nincs a kis ikon jobb felső sarkában a piros alapon lévő 1-es vagy 2-es, stb. szám. Oké nem nagy probléma csak nem értem miért van ez, az alkalmazás mindig frissítve van, ellenőriztem az összes beállítást, csináltam már gyári visszaállítást is és úgy telepítettem újra, de így sem jelenik meg. Van valakinek ötlete, hogy miért van ez? Köszi előre is.

2016. febr. 2. 12:05
 1/3 s55 ***** válasza:
Szerintem azt a funkciót már kivették legalábbis én már egy jó ideje nem láttam
2016. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
régebben volt, aztán egyik napról a másikra eltűnt, szerintem aktívnak kell hogy legyen, vagy is hát a környezetemben mindenki másnak jelzi
2016. febr. 2. 12:14
 3/3 s55 ***** válasza:
Hát lehetséges nekik más tipusu készülékük van ami csak így tudja jelezni, vagy régebbi az alkalmazásuk..
2016. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!