Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy hívják a max.1-2 perces...

Hogy hívják a max.1-2 perces videókat, amiket összeállítanak, raknak alá zenét és minden jelenet a videóban csak pár másodpercig tart?

Figyelt kérdés
Remélem érthető,mert ilyeneket próbálok keresni,de nem hogy angolul,még magyarul sem tudom a nevüket.Próbáltam a short clip-et és a vine-t,de az egyik túl hosszú és általában nincs alatta zene,a másik meg ugyebár csak 7 mp.

2016. febr. 5. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Montage? "Montázs"
2016. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én adott fandomok vagy konkrét téma szerint szoktam keresni. Magam is csinálok ilyen videókat (ha egyre gondolunk), de én sem tudom, minek nevezhetőek ezek. Music video-ként jártam még a legtöbb szerencsével. Esetleg az #1 által javasolt montázzsal is megpróbálkozhatsz, bár így nem annyira találkozom vele.
2016. febr. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket:) Igen,én Supernatural (Odaát) témájú videókat keresek.Azt hiszem találtam is a segítségetekkel :) Te egyébként milyen témában csinálod ezeket a videókat?
2016. ápr. 4. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:

#3:


Gossip Girl volt egy időben nálam sláger. Éhezők Viadala is volt 1-2. Pici Harry Potter meg egyéb, amihez épp kedvem volt. Akartam mostanság TWD meg Breaking Bad témájúakat csinálni, de sosincs időm rá.

2016. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!