Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek futni fog ezen a:...

Szerintetek futni fog ezen a: Microsoft Flight Simulator X?

Figyelt kérdés

Gép:windows xp professional szervízcsomag 3

Proci:Intel(R)Celeron(R)D CPU 3.46 Ghz

Memória:1 GB Ram

Videókártya:Nvidia Geforce 8600 GT

Directx 9c


2010. márc. 29. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted? :)

[link]

2010. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem, vagy ha esetleg el is indul, halál lesz. Az FSX még sokkal jobb cuccokkal is szaggat illetve minden baja van. Nincs egyébként olyan eget verő különbség a 9 és X között, simán jó a 9 is, sőt sokan csak arra esküdnek. Az X tervezésekor még azt hitték hogy 10* annyi lesz a számítási kapacitás mint annak idején volt. Ez nem jött be, így a mostani gépeken halál lassú. Elhibázták, ez van. De hidd el nekem a 9-es is jó arra, hogy kicsit elrepülgess otthon. Ha még komolyabban akarod csinálni, úgyis egy kalapnyi pénzt kell beleölni...
2010. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamikor volt nekem fs9, de régota mar FSX-et hasznalok. Nosztalgiabol felpattintottam az fs9et, és azt hittem, berosálok, olyan ocska volt. Szépen gurul minden, de fsx-en inkább lehuzom a grafikat, csak a gép grafikajat, s asima 2D-s texturat hagyom maxon, s forgalom, s ilyenek, de akkor is nekem kell az a szabadság, amit az FSX ad.
2010. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi megy szm, de elégé docogni fog.
2010. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!