Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az olcsó irodai-tárgyaló...

Az olcsó irodai-tárgyaló székek mennyire alkalmasak napi 8-10 óra ülésre?

Figyelt kérdés

Már legalább 3 fajta székem volt, volt "olcsóbb" forgószék aminek letört az egyik görgője, volt egy sima fa+szivacs székem ami szétesett és most van egy térdeplő székem.

Ezek közül a fa székem volt a legkényelmesebb, a térdeplő szék pedig szerintem nincs jó hatással a térdemre + kényelmetlen.


Szerintetek egy sima tárgyaló szék ( [link] ) mennyire alkalmas napi 8 óra ülésre? Találkoztam már pár helyen ilyen székekkel és egész kényelmesek, viszont hosszú távon +gép előtt nem tudom milyenek lehetnek.


2016. febr. 6. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
8-10 óra ülés után egy ilyen széken annyira viszketni fog a s*gged, hogy valójában már nem is érzed deréktől lefele magad annyira elzsibbadsz.. Nem jó. Munkahelyemen vannak ilyen székek, pár órára megfelelő, de egész nap nem túl kényelmes. Azért néha felállsz? Van valami szünet?
2016. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!