Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Acer X193w típusú...

Van egy Acer X193w típusú monitorom és amikor elindítom az Alien Isolation-t akkor ezt írja ki "Input Not Supported" Már minden féle beállítást próbáltam de semmi. Miért írja ki?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 02:58
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Valószínűleg a játék olyan felbontással akar elindulni, amit a monitor nem támogat. Próbáld meg úgy, hogy a játék parancsikonjának tulajdonságaiban, a kompatibilitás fülön engedélyezed a 640*480 -as módot.
2016. febr. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Közben a steam fórumában is találtam egy lehetséges megoldást:

[link]

2016. febr. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos próbáltam úgy, hogy a játék parancsikonjának tulajdonságaiban, a kompatibilitás fülön engedélyeztem a 640*480 -as módot de semmi. Ami a steam fórumában volt leírva kipróbáltam és működik. Nagyon szépen köszönöm! További jó hétvégét, szép napot és jó pihenést kívánok.
2016. febr. 7. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!