Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyankor mi van, és mit kell...

Olyankor mi van, és mit kell csinálni ha Windows 10 alatt a start menü befuccsol?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre először ilyet, ma pedig ez a második alkalom, de nem rögtön jelentkezik, hanem már jó ideje fut a gép, szóval este fele.

De fölöslegesnek tartom emiatt újraindítani a gépet, más lehetőség nincs hogy előhozzam? Illetve azt sem volna hátrány tudni hogy mitől van.

És most nem a Windows 10-et kell szarozni, nekem tökéletesen megfelel, ez nem is a világvége, nem is sokadik alkalom, és más baj nem szokott lenni.



2016. febr. 7. 20:23
 1/8 Tauber György válasza:

Nekem is sokszor előfordul: a start "lebénul", ajánlották a kilépést: ctrl+alt+delete. Ez állítólag= az újrainditás.

Nekem 2x már bevált... nagy nehezen nyögte ki valami szakértő a 1422-ön. Mind a 3-at egyszerre kell lenyomni! hogy neked is sikerül-e azt persze nem tudhatom. Nekem bevált, bár 800 Ft-ot körüli összeget le fognak vonni a legközelebbi számlán. Különben érdemes őket hívni, mert sokkal olcsóbbak, mint a házhoz jövő szakértők.... Dehát "aki nem kockáztat nem is nyer soha" mondják a franciák

2016. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem értem a 800 Ft-ot...

Azt megértettem hogy a kijelentkezés már egyenlő lehet az újraindítással. És jobb klikk is működik a start menü ikonján egyébként, de a ctrl+alt+delete kombinációt is picit nagyon régóta tudom. :D

És az sem idegen szerintem senkinek sem hogy a billentyűkombinációkat általában egyszerre kell lenyomni.

Na de ez mindegy is, azt nem értem hogy ezért miért kellett neked fizetni. xD

2016. febr. 16. 22:54
 3/8 axonbite ***** válasza:
Talákoztam hasonlóval töbször win10-nél de remélem hamarosan lessz ehhez javítás adig is azt javaslom rakd újra a windows-t mert valami hibásan települt vagy menetközben megsérült
2016. febr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És hogyan rakjam újra?

Nincs telepítőm, és ezt tavaly úgy telepítettem hogy Windows 7-ből. És a fájljaimra meg a programokra meg még szükségem van, úgyhogy túl is élem, meg meg is tudom várni ha esetleg lesz javító frissítés.

De köszi azért :D

2016. febr. 17. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
A következő szint az lesz hogy nem lesz sem tálcád, sem ikonjaid, akkor meg már nehezebb lesz fájlokat mentegetni újratelepítés előtt.
2016. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagy részük a D meghajtón van, én csak a programokat nem akarom visszatelepítgetni mert sok van.
2016. febr. 21. 21:29
 7/8 nemcso ***** válasza:
Az mhogy már egyszer win10-re váltottál 7-ről, nem jelenti mazt, hogy újra már nem teheted meg. 2 hete tettem fel újra frissen telepített win7-ről win10-re a gépe, mert elszállt a tarfóm. Ha meg még megy a géped, akkor vagy külső adathordózóra tedd ki a fontos dolgaidat és utána hajrá, vagy particionálj egy akkora tárrészt amire átmozgathatod a mentendőket, majd jöhet a rendszer partícióra az új windows.
2016. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A rendszer partíción is van egy csomó program.

Alapvetően ha újra akarnám rakni akkor lazán megtenném. :D

Tudom hogy mit hogy kell, lehet, stb. Csak hogy én elvagyok így, én csak arra voltam kíváncsi hogy ez a ritkán előforduló probléma megoldható-e egyszerűen.

De szerintem a kijelentkezés vagy újraindítás az jó lesz, csak hát azóta meg még nem volt ilyen szóval nem próbáltam ki. :D

Azért köszönöm a segítségeket :)

2016. febr. 22. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!