Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook-on az oldalsáv...

Facebook-on az oldalsáv kiemelt felső részében (chat) miért olyan személyek szerepelnek akikkel jóformán sohasem beszéltem még? Elállíthattam valamit? (kétlem. De ha mégis. ) Köszi a megoldást -ha van- előre is! F 28

Figyelt kérdés
Szóval, korábban úgy nézett ki, hogy akikkel napi kapcsolatban voltam, vagy gyakrabban beszéltem velük, azokat rendezte előre. Nyilván nagyobb volt a prioritásuk nálam, és ez így is volt logikus. Az utóbbi időben (pár hónap) viszont szinte csak olyanok szerepelnek a "kiemelt" részben akikkel sohasem beszéltem még facebook-on. Tudom, hogy apróság, de r*hadt idegesítő amikor egy jól működő dologból, egyszerre csak sz*r lesz. Ezért kérném a segítségeteket.

2016. febr. 9. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
support@facebook.com
2016. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
(Y)
2016. febr. 9. 21:05
 3/4 anonim válasza:

Szia. Sikerült megoldani a gondot? Nálam is ez a helyzet, ma kezdte el :/

előre is köszi

2016. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, nem sikerült sajnos. Érdemi választ nem is kaptam rá sehol senkitől.
2016. febr. 23. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!