Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb gép...

Dj Bax kérdése:

Szerintetek melyik a jobb gép AMD sampton 2200 vagy Intel celeron 3.2ghz? ?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Két silány minőségű eszközből melyik a kevésbé kaki!?

Hát akkor Celeron... de csak azért mert 2× gyorsabb a CPU mag órajele.

2016. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

figyelj játékra kevésbé van használva főleg újakra nem igazán legfőképp zenehallgatás filmezés netezés torrent

ilyesmi arra meg tökéletesek. csak mégis érdekel melyik a jobb

2016. febr. 9. 19:14
 3/6 donfetibo ***** válasza:

Nem jól írtad az nem AMD sampton 2200 hanem AMD Sempron 2200+!

De amire neked kell az-az Intel már csak az órajel véget is.

2016. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk az intel celeronnál már telepítés nem ártana de én hasonlónak vettem észre őket lehet celeronon több program meg ilyesmi van azért tűnik kissé lassúnak
2016. febr. 9. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem játék miatt mondtam, hanem a sempron és celleron volt a az AMD Athlon és Intel Pentium selejt kategóriái.

Illetve ezek felett annyira eljárt az idő hogy sokban gyengébb mint egy mai lassabb órajelű CPU.

DE az órajelen kívűl még egy okot mondok a Celeron mellé: SSE3, azaz CPU utasítás készlet.

Enélkül nehezen tudsz telepíteni ma használt szoftvert, pl. firefox, chrome, és skype is igényli...

2016. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nekem ilyen gondom nincs vele vpu vezérlő prgram ami volt hozzá cd fel eltt telepítve ésjó
2016. febr. 9. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!