Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudok Battlefiel3-mal...

Hol tudok Battlefiel3-mal kapcsolatos kérdéseket feltenni?

Figyelt kérdés
Csak mert ide akárhányszor rakom ki állandóan letiltják.

2016. febr. 13. 11:55
 1/9 meszike91 ***** válasza:
Ha letiltják annak biztos oka van...
2016. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem kértem véleményt.

De bocsáss meg, nem tudtam, hogy te nem tudod mit kell csinálni egy kérdéssel.(várj segítek: válaszolni rá, a témával kapcsolatban!)

2016. febr. 13. 12:50
 3/9 meszike91 ***** válasza:

Figyelj, nem szoktak csak úgy kérdéseket törölni itt. Ha itt törlik a kérdésed, akkor valószínűleg máshol sem örülnek neki.


Mi a kérdésed pontosan? Ugye nem warezzal kapcsolatos?

2016. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az meg micsoda?

Nem egyébként arról kérdeztem, hogy miért nem indul el a bf3-mam(és részletesen leírtam, hogy mi történik:fekete képernyő, utána bejön egy kép ahol még a sárga fények is mozognak és ennyi, nem történik semmi, akár mennyit is várok) Ezt kb 2 napig van fent, utána mindig leszedik.

2016. febr. 13. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!

leírnád, hogy milyen alkatrészek vannak a gépedben? proci, videókártya, memória, stb... lehet csak hardware vagy driver oldalon van probléma.

2016. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

RAM :4GB

Proci: Intel(R) Pentuim(R) CPU G645 @ 2.90GHz

OP : WIN 8 Pro

Vidi: Gigabyte AMD Radeon R7 200 Series

Alaplapból csak arra emlékszem, hogy ASUS P8

2016. febr. 15. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:

ezzel a géppel simán mennie kell a bf 3-4 nek is. ehhez hasonló fagyásos mizériát én is átéltem, leírom mire jutottam:


1. próbáld meg frissíteni a driver-eket, videokártya elsősorban. az alap hangminőséget próbáld 48khz-ről 44 khz-re állítani a windowsban.


2. a bf3 és 4 nagyon érzékeny a memóriára. nálam is van néha hogy kifagy, de csak ez a játék! a többi megy simán. ha kifagy a bf, akkor tudom, hogy a gépet ki kell fújni levegővel (kompresszort használok), mert a por miatt jobban melegszik a memória meg minden. a modulokat ki is szedem és újra vissza a helyére.


3. ráadásul a memória alapból 1.8 volt feszültséggel megy, de ez bf közben kevés lehet, sokkal stabilabb 1.9 volt-on!


Nekem ezektől megoldódott a fagyásos probléma. Sok sikert!

2016. febr. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen csak nem hiszem, hogy ez fagyás lenne, mert a sárga fénynyalábok egyfolytában mozognak, olyan mintha töltene.
2016. febr. 17. 18:12
 9/9 anonim ***** válasza:

próbálj kilépni a feladat kezelőbe és megnézni, hogy fut-e még a bf3.exe, vagy nem válaszol. attól, hogy a videó memóriában fut egy ciklus és mozog a kép, a bf3.exe már lehet halott folyamat, az említett hibák miatt. egyenlőre jobb ötletem nincs, megint mondom, a bf3 és bf4 nagyon érzékeny a memóriahibákra. a GTA5 és a Skyrim, stb.. is fut simán, amikor a bf3.exe már hibára futott. 48khz-es hang is meg tudja bolondítani.

Mindezek után remélem eredeti a program, főleg hogy milyen olcsó ahhoz képest, hogy felső kategóriás premium játék.

2016. febr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!