Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Android komplett újra telepíté...

Sutikecske kérdése:

Android komplett újra telepítése? Android 4.1.1-es (jelly bean) android-ot szeretnék kicserélni egy régebbi típusú op. Rendszerre ez, hogy oldható meg?

Figyelt kérdés
Azért mert bekapott egy két vírust amit még vírusírtóval se lehet kiszedni(pedig 2-vel is próbáltam)+nagyon lassú ami teljesen arra fogható amiért egy gyenge készülékre egy ilyen os-t raktak.(huawei y300)

2016. febr. 13. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem számítógép!

kimondottan arra a készülékre fejlesztett operációs rendszert lehet csak rá "telepíteni" Inkább a flashelés szót használnám.

Tehát XDA fórumokon keresgélj.

De régebbi OS-t mint amivel kiadták a készüléket nem nagyon fogsz találni hozzá.

Ez nem Nexus. Erre a Huawei fejlesztette a szoftvert. Ha gyorsabb készüléket szeretnél vegyél erősebb telefont. kb ilyen egyszerű.

Facebook és Messenger alkalmazás nagyon sok erőforrást használ. Ha ezek telepítve vannak tedd föl helyette a Facebook Lite appot.

Nem hinném hogy vírus okozza. Ez a telefon már akkor ssem volt gyors mikor kiasták. Nekem is volt.

2016. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom ,hogy egy rakat sz@r (más telefont is használok csak azért nem szeretném otthagyni vírusosan) csak szerintem nem normális ,hogy random háttereket állít be és feltelepít ismeretlen appokat.
2016. febr. 14. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Csinálj egy gyári visszaállítást.

Amúgy meg 4.1-nél régebbi romot nem fogsz tudni rátenni, mert nincs rá régebbi.

2016. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!