Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer laptop billentyűzet...

Acer laptop billentyűzet probléma?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 nappal ezelőtt sikeresen leöntöttem az acer laptopomat. Egy informatikus ismerős szétszedte és kitisztította a gépet, ahogyan kell. Viszont a billentyűzet nem működik a megfelelő módon (folyamatosan lenyomódi kegy gomb) ezért azt tanácsolta, hogy ameddig nem veszek újat használjak usb-s billentyűzetet. Az eszközkezelőben letöröltem a billentyűzet drivert, hogy ne zavarjon be. Bedugtam a külsőn klaviaturát de az se működik megfelelően, pedig 100%, hogy jó kipróbáltam más gépeken is.

Tanácsot szeretnék tőletek kérni, hogy mi lehet a probléma és hogyan oldhatnám meg.

Esetleg egy windows reinstall?


Köszönöm az értelmes, segítőkész válaszokat!


2016. febr. 14. 16:43
 1/1 anonim válasza:
Lehet h az usb porttal van a gond, próbálj ki tobb portot is. Aztán lehet h a driver letorlese volt a kar, es csak le kellett volna tiltani az alap billentyűzetet
2016. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!