Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Total Commanderben, ha...

A Total Commanderben, ha rámegyek pl. a C meghatóra mutatja a mappákat és valamelyik előtt egy piros felkiáltó jel van. Miért? Azt ki kell törölni? Honnan tudjam, hogy mit lehet törölni és mit nem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább zárd be a Total Commandert, te ne törölgess semmit.
2016. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg rosszabbat nem is tudnál tenni, mivel azok rendszermappák..
2016. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Magamtól nem is akartam törölni semmit.

De mért van valamelyik előtt piros felkiáltójel?

2016. febr. 15. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy ne piszkáld.
2016. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


A piros felkiáltójel, rejtet vagy rendszer fájlt vagy mappát jelöl. (én nem törölném)


Ha zavar a piros felkiáltójel akkor kapcsold ki hogy mutassa a rejtett/system fájlokat, commanderben :


Beállitások - Általános beállitások - Képernyő - Látszik a rejtett/system fájl elől vedd ki a pipát. Mentsd meg és kész vagy.


Sok siker.

üdv.

2016. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ.:) Igazából nem zavar, csak azt hittem, hogy valami hibát jelez azokban a mappákban vagy ott sérült valami.


Látom értesz hozzá, így akkor kérdeznék, ha nem bánod.:) A C meghajtómon alig van már hely, pedig csak a D meghajtóra mentek mindent, azt használom. Mitől van és mit lehet vele csinálni? Ettől is lehet lassú a gépem? Mert egy idő után belassul, akadoznak a videók, lassan tölti be az oldalakat.

2016. febr. 17. 20:39
 7/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Igy utólag már nem sok mindent lehet vele kezdeni.


Telepitéskor kellet volna nagyobb méretűre hagyni a rendszerparticiót (C:).


Amit meg lehet próbálni : Lemezkarbantartó : Talán segit egy kicsit : [link]


Manuálisan annyit tudsz tenni, hogy azokat a programokat amiknek megvan az instalációs programja (és a C: meghajtóra vannak telepitve) uninstalálod, és ujra feltelepited őket, de figyelsz arra, hogy ne a C: meghajtóra települjenek, hanem a D: meghajtóra.


Sok sikert.

Üdv.

2016. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom. :)
2016. febr. 18. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!