Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg lehet fordítani a videófel...

Meg lehet fordítani a videófelvétel képét úgy mint a képeket?

Figyelt kérdés
A képeket lehet jobbra vagy balra forgatni, a videót amit szintén a fényképezővel csináltam, nem sikerül.
2010. márc. 30. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg:

Rakd fel a Sony Vegast, én a 7 est használom, nemnéztem van e ujabb, mert nemvolt rá szükségem. huzd bele a videót, a fönti sávon, ahol a vdeó képe látható annak a végén van 2 ikon, az egyik a Event Pan/Crop... na ide katt, a megjelenő ablakban a Rotation / Ange : számot írd át 90 re, vagy amennyire szeretnéd. Ha amugy eligazodsz az ien programokban, akkor neolvassd tovább. Zárd be az ablakot, ezután file / render as válaszd ki, hogy hova szeretnéd menteni, és hogy milegyen a neve, és hogy mien formátumban legyen. (nekem az mpg 1 jött be eddig a legjobban, ha nemis csúcsminőség, de legalább kisméretű, és élvezhető, de ezzel szórakozhatsz nyugodtan, probáld ki bármeiket)


remélem segítettem, ha nemmegy akkor írj, küldök mailbe pár screenshotot, vagy valamit.

2010. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi a profi helyesírásért, mindjárt lefordulok a székről a fáradtságtól.
2010. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!