Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezt megoldani?

Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Nagyon, NAGYON ideges vagyok, hála ennek a cs*szett kékhalálnak, ami megállás nélkül, minden átkozott fél órában újraindítja a gépemet. Ez a probléma azóta fennáll, hogy telepítettem a windows 10-et, amit most csak kívánni tudok, hogy bár ne tettem volna...


Hibaüzenet:

Kék képernyőn "DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (rtwlane.sys)"


Nem tudom, hogy szükséges információ-e, de a biztonság kedvéért: HP Pavilion laptop



2016. febr. 19. 22:00
 1/4 anonim válasza:
Nem a win 10 miatt van(nekm mükszik és nagyon jól)... Nem értem pontosan de driver hiba lehet win újratelepítés kell lehet de biztosabb a szervíz...
2016. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CspCsj ***** válasza:

rtwlane.sys = Realtek Wifi driver

Próbáld másikkal, bár a Win10-nél előfordul, hogy mindenképpen lecseréli egy "frissebbre" ami problémás, így esetleg ezt is kikapcsolhatod, és kézzel telepítesz újabbat:

[link]

2016. febr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, #2 válaszoló:)


Milyen új programot kén telepítsek? Vagy már így is működni fog?

2016. febr. 20. 11:01
 4/4 CspCsj ***** válasza:
Kikapcsolnámm az automatikus driver frissítést, majd telepítenék a mellékelt DVD-ről (ha van), vagy a gyártó weboldaláról egy régebbit.
2016. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!