Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon nem jeleníti meg a...

Facebookon nem jeleníti meg a nem ismerős által nekem küldött üzenetet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor egy olyan személy küld nekem üzenetet, aki nem ismerősöm, nem jeleníti meg a bejövő üzeneteknél. Úgynevezett "szűrt" kategóriába teszi, és valami "engedélykérések" útján tudom csak megjeleníteni. Már mindent megnéztem, de nem találtam megoldást, hogy ezt a "funkciót" hogy lehetne kikapcsolni, és a bejövő üzeneteknél megjeleníteni.

#internet #Facebook #üzenet #message #szűrt #nem jeleníteni meg az üzenetet
2016. febr. 20. 11:08
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
Sehogy. A Facebook ilyen. Majd egyszer a fejlesztőknek eszébe jut, hogy betegyenek egy ilyen menüpontot.
2016. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 San Bernardo ***** válasza:

Lehet, hogy nincs engedélyezve nálad mindenkinek az üzenet megjelenítés, én magam is korlátozom. Megnézted a speciális beállításoknál, hogy mindenki küldhessen üzenetet? Ha ez van, akkor fogalmam nincs miért, de a speciális beállításoknál a glóbuszt bejelölöd, akkor meg kellene jelennie.

Egyébként a Facebook útjai kiszámíthatatlanok.

2016. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végül én is arra a megállapításra jutottam, hogy ezzel nem lehet mit kezdeni.

Üzenetet bárki küldhet nekem, tényleg átrágtam magam mindenen, és igen, a facebooknak ez is egy újítása, amit persze nem értek, hogy a felhasználó miért nem szabhatja egyedire.

2016. febr. 23. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!