Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Látogató számláló és zeneleját...

Látogató számláló és zenelejátszó az adatlapra? Hogyan?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Biztosan volt már ilyen jellegű kérdés, DE eddig sehol sem találtam egy tényleg pontos leírást arról, hogy hogyan is lehetséges a fent említett dolgok elhelyezése egy adatlapon.

Én személy szerint egy torrent adatlapra szeretném beilleszteni ezeket, de se az img-s, se a html-es BB Code sem segített, mert fogalmam sincs, hogy a kapott link mely részét (számláló esetében) (teljes vagy csak egy bizonyos szakaszát) kellene beilleszteni, vagy, hogy BB-vel oldják meg ezt egyáltalán?! (hozzátenném, hogy már a 'gugliban' is millióféleképpen kerestem, de eredménytelenül)

Másik érdekes dolog, hogy van akinek az adatlapján a saját felhasználónevemmel futok össze pl: "Üdvözöllek XY!", ezt vajon, hogy csinálják??

Nagyon hálás lennék, ha valaki pontosan le tudná nekem írni, hogyan is működik az ilyesmi. ^^

Előre is nagyon szépen köszönöm!!



2016. febr. 21. 02:10
 1/2 anonim ***** válasza:

HTML-ben ez nem nagyon fog menni...

java script-ben kellene egy címvizsgáló függvényt készítened ami egy saját adatbázissal rendelkezne, megvizsgálná a címeket, ha még nincs benne az ami megegyezik az adott látogatóval és egy n változó értékét módosítaná n+1-re. Nem csináltam még ilyet, de körülbelül ilyesmi lehet a működése. De php-vel is megvalósítható a dolog.

Viszont ne itt, hanem programozói fórumokon kérdezz utána

2016. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit megkésve, de köszönöm szépen a választ! :)
2016. aug. 13. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!