Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket érdemesebb megvenni?

Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és ballagni fogok. Sokat gondolkoztam, hogy év végére milyen telefont kérjek.

3 választásom van:

Sony XPERIA m4 auqa

Iphone 5s

Hauwei P8 Lite

az Iphone-t a szüleim ajánlották fel, de nem akarom őket nagyon költségbe verni, és nem ér annyit a telefon, mint amilyen drágán adják (saját vélemény) ó. Így "olcsóbb" telefonokba kondolkoztam csak nem tudok dönteni hogy a P8 Lite érné meg jobban vagy az Xperia m4a.

Segítenétek? :)



#telefon #Xperia #Sony #Huawei #iPhone #5S #iPhone 5S #Hauwei P8 Lite #xperia m4 auqa
2016. febr. 21. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én annak idején ékszert kértem mert az valódi örök érték, az egyik ismerősöm kismotort kapott, a harmadik meg pénzt kért és eltette hogy majd jó lesz a jogsira. Valamelyik fényképezőt kért, azóta volt már kiállítása. Ezekkel a példákkal csak azt akarom mondani, hogy nem lenne okos dolog egy olyan dologra költeni a ballagási emlék árát, amit majd ki fogsz dobni. Olyat kérj, aminek hosszútávú értéke van.

-csak egy vélemény, amit nem biztos hogy mondtak eddig.

egy tapasztalt idősebb ember

2016. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébkén ebbe egyet tudok veled érteni:)
2016. febr. 21. 11:34
 3/5 Roli_01 válasza:
Szerintem az iphone.De ha nem akkor inkabb a huawei p8 lite mint a sony :)
2016. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

iPhone 5s ezek közül, de akkor 34 gigás. Ha viszont ez túl drága, akkor a Huawei P8 Lite, nagyon jók a Huawei-ek.

A Sony M4 Aqua semmiképp. (kevés a belső tárhely - hiába 8 GB, abból kevesebb, mint 1 marad... és hiába bővíthető, arra nem tudsz alkalmazást telepíteni, így kínszenvedés lenne)

2016. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elnézést, elírtam, 34 gigás természetesen nincs, csak 32 :D
2016. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!