Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért áll le a Fallout 3 és...

Piriiiii kérdése:

Miért áll le a Fallout 3 és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Elindítás után betölt a játék. Utána még el is tudnék indítani egy új játékot és még az is elkezd tölteni, de kb 2-3 perc után beadja az unalmast és egyszerűen leáll. Miért lehet?

Először, amikor elindult az indító, kijött egy üzenet, hogy problémák merülhetnek fel, mert a játék nem kompatibilis a rendszerrel (win10), rámentem erre, letöltődött egy olyan, hogy gfwlivesetup, azaz game for windows, vagy ilyesmi. Úgy tűnt, mint ami tényleg segíthet és nem valami vírushordozó kamu vacakság, de nem lett jobb.

Van valakinek valami ötlete?

(arról nem is beszélve, hogy szedtem le egy magyarítást (mintha olyan sok lenne), de azt se tudom betenni a mappába...)


2016. febr. 21. 17:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!