Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem a Euro Truck...

Letöltöttem a Euro Truck Simulator 2 cimű játékot (nem legálisan) de utána megvettem steamon egy léárazáson. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A játék elindult de a régi torrentes profilom benne maradt, azon voltak dlc-k de a megvetten nem ezért hiányzo dlc miatt nem indul el a játék. Próbáltam törölni a régi profilt de nem engedte, próbáltam új profilt is csinálni de valamiért azt sem engedi. Mi lehet a probléma?


(értelmes válaszokat szeretnék kérni, ezeket előre is köszönöm)



2016. febr. 22. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
először töröld a játékot teljesen (Steam-en jobb katt > helyi fájlok eltáv.) majd töröld a Dokumentumokban az Euro Truck Simulator 2 mappát. Ezután töltsd le újra és hátha menni fog.
2016. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sőt először próbáld ki hogy csak a mappát törlöd a dokumentumokból, lehet az is elég.
2016. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam de nem működik.
2016. febr. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!