Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tehát van egy Sony Ericsson...

Tehát van egy Sony Ericsson W880i telefonom, és lehetne azt beállítani, hogyha fényképezek, akkor ne adjon ki hangot?

Figyelt kérdés
próbáltam már nagyon rég óta, nem úgy működik ez, mint a többinél:S azért nem vagyok hülye hozzá:) próbálták már megcsinálni, de semmi:S
2010. márc. 31. 22:27
 1/7 BazsiBácsi ***** válasza:
Próbáld meg csendes üzemmódban. Olyankor elvileg nem kéne hangot adnia.
2010. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok telefonnál (főleg a jobb képeket készítőknél) nem lehet levenni a hangot. Ezt főként azzal indokolják, hogy ne lehessen titokban, teljesen észrevétlenül képet készíteni (pl cégeknél ahova nem lehet mobilt vinni, vagy másokat a tudtuk nélkül ne tudj lekapni stb)
2010. ápr. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon fontos lenne:) ha mégis tudna valaki egy megoldást rá nagyon hálás lennék:)
2010. ápr. 1. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha néma üzemmódra állítod a profiloknál, akkor nem ad hangot... legalábbis az én K800i-m nem prüttyögött!
2010. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
órán fényképezés mi?xPPP
2010. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem arról van, szó, és a csendes üzemmód sem ér semmit:S
2010. ápr. 3. 09:36
 7/7 anonim válasza:
Ugyanilyenem van, nekem sem lehet, sajnos ennél a telefonnál alapból van hangja még csendes üzemmódban is :(
2010. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!