Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék Xfire ra regisztráln...

Szeretnék Xfire ra regisztrálni de nem találok az interneten semilyen oldalt ahol jó xfire lenne fent és szeretnék regisztrálni de nem tudok. Hol tudok regisztrálni és hogyan?

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Xfire megszűnt, a szolgáltatás és a szerverek is leálltak még tavaly.

Ha találsz is klienst, az nem tud mire csatlakozni.

2016. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És van még ilyen program ami az xfire hoz hasonló?
2016. febr. 27. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni. Közösségi és multiplayer online játékokra a Steam a legnagyobb és legnépszerűbb kliens és szolgáltatás, feltéve ha hajlandó vagy eredeti játékokkal játszani amit meg kell venned.
2016. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cal of duty 4 modern warfare ra kellene és nem eredeti re sose vetem meg eddig 2 áve játszotam utojara xfiren és aba hagytam most pedig szeretnék ujra játszani a szerokon
2016. febr. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!