Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Snapchaten le lehet venni az...

Snapchaten le lehet venni az effekteket keprol?

Figyelt kérdés
Csinaltam egy kepet, effekttel persze, de be szeretnem allitani fb profilkepnek ha valahogy le tudnam szedni rola.. Talaltam olyan alkalmazast, amivel a szoveget el tudom tuntetni, de az nem alkalmas az en bajomra:( valaki tudna segiteni?
2016. febr. 28. 13:00
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

Csak akkor lehetne, ha az eredeti, a program által használt formátum el lenne mentve, ennek megnyitása után "folytatni" lehetne a szerkesztést.

Mivel az a kép, ami -gondolom- neked megvan, már egy kész, végleges kép, tehát nem tartalmazza az eredeti változatot, utólag nem lehet "visszacsinálni".

2016. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh:( koszonom, ment a zold
2016. febr. 28. 22:35
 3/3 anonim válasza:
Mi az a program amit találtál? Amivel a szöveget lehet eltűntetni
2016. febr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!