Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

HTC one me

lenovo zuk z1

Mindkettő tetszik, közel azonos tudásúak és azonos árban is vannak. Melyik érné meg jobban? Valakinek van valamelyik telefonja? Mi a véleménye róla?



2016. febr. 29. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a htc
2016. febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A HTCk sokkal jobban néz ki, ráadásul kisebb is, ami nálam előny, de viszont elvileg Magyarországon , csak úgz van forgalomba, hogy külföldről behozzák, és nincs rajta magyar nyelv, csak elvileg fel lehet telepíteni rá. Ez mennyire lehet igaz? h fel lehet rá telepíteni magyar nyelvet?
2016. febr. 29. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy hol veszed ezeket a telefonokat.

HTC előnye:

Nagyobb fényerő,Sense,jobb kamera,Infra port.

ZUK előnye:

Cyanogen,nagyobb tárhely,sokkal jobb üzemidő.

2016. febr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ami pedig a zuk-ban csábító, az az aksija.

A htc me a turbado.hu-s oldalon van csak fent, és ott azt írják, hogy otthon fel lehet rá telepíteni. Van fent még másik oldalon is a htc, de az nem annyira megbízható bolt. Ugyan ezen az oldalon néztem a zuk z1-et. Az az 5000 különbség nem annyira számít.

Akkor mennyire lehet biztos, hogy a htcre feltelepíthető a magyar nyelv?

2016. febr. 29. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak GYÁRTÓ garanciást telefont érdemes venni.A bolti garancia az olyan semmilyen.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

A SpeedShopt pedig gyártó garanciát ad,így szerintem ek is dőlt.

[link]

2016. febr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!