Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egy szöveges...

Hogyan tudok egy szöveges (word) dokumentumból képet (jpg) csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék bögrére nyomtatni egy szöveget, megformáztam, letöltöttem hozzá új betűtípusokat. Szeretném, ha jpg formátumban is meg lenne, mivel nem biztos, hogy ezt a betűtípust megnyitja az ottani gép. Google nem segített, a konvertáló oldalakat próbáltam, kép lett belőle, de más betűtípus... Van még valamilyen másik (egyszerű) lehetőség?
2016. márc. 1. 00:11
 1/3 Dave092 válasza:
Hát nem a word a legalkalmasabb program egy ilyen projekthez a Photoshop, Indesign, Illustrator stb. mellett, de ha mindenképp abban kéne csinálni nekem, én kimenteném pdf-be és azt már tudják nyomtatni, illetve a képként is innen menteném ki.
2016. márc. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Photoshop nincs a gépemen, de erről eszembe jutott, hogy megpróbálom egy sima paint-tel...másolás, beillesztés, mentés és tádámmmm...sikerült.

Köszi a választ.

2016. márc. 1. 00:56
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Virtuális PDF nyomtató mint olyan (Bullzip : [link] ), nem csak PDF-et tud hanem kép formátumot is, tehát letöltöd, feltelepited, aztán beállitod, hogy BMP-t, JPG-t, vagy PNG-t, szeretnél nyomtatni, és kinyomtatod a bullzip virtuális printerre a word dokumentumodat, eredmény egy kép lesz.


Sok sikert.

Üdv.

2016. márc. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!