Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Myaudio 708qa tablet nem...

Myaudio 708qa tablet nem indul el. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Édesanyám tablete, egy Myaudio 708qa nem indul el.A bekapcsolást követően megjelenik a Myaudio felirat, eltűnik majd újra megjelenik, de onnan már nem lép tovább.Próbáltam resetelni, először csak röviden nyomtam be, akkor ugyan ez a jelenség történt, utána hosszabban, akkor fekete maradt a képernyő.Mivel hangerő gombok nincsenek rajta, ezért próbálkoztam azzal is, hogy a bekapcsoló és home gombot egyszerre nyomtam, de ilyenkor is fekete maradt a képernyő.Próbáltam felcsatlakoztatni pc-re is, a Windows észleli hogy bedugtam, de nem jelenik meg semmi.Túlhasználva nem volt a gép, talán egy játék meg 4 program (messenger, facebook, időkép, chrome) voltak feltelepítve emlékeim szerint, meg körülbelül fél-egy órát volt használva naponta.

Viszont az igazsághoz hozzá tartozik, hogy új kora óta csinált érdekes dolgokat.Az általunk telepített appok jól futottak, de maga a rendszer sűrűn összeomlott, még a kezdőképernyőn is.Rendszeresen megakadt lapozás közben, olyankor vagy magához tért, vagy összeomlott.Akkor visszavittük és elvileg újratelepítették, egy ideig rendesen működött, majd ismételten elkezdte ugyanezt a hibát produkálni, természetesen már garanciaidőn túl.

Kérdésem annyi lenne, hogy életre kelthető-e még a készülék, vagy papírnehezékké avanzsált? Mivel próbálkozzak?Mit lehet ilyenkor tenni?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. márc. 1. 12:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!