Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call of duty 4 multiba felmegy...

Call of duty 4 multiba felmegyek 1 szerverre és alul nem jelzi hogy mennyi gránátom van meg nincs célkereszt nem jelzi hogyha elmegyek a fölön 1 fegyver mellet hogy nyomj f-et hogy felvedd. Hogy lehet azt beálítani hogy ezeket mutassa?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Amire te felmentál az hc(hard core)szerver volt.Az ilyen szervereken nem jelzi azokat amiket felsoroltál szerintem így életszerűbb és jobb is legalábbis szerintem én csak olyannal játszok.
2010. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a segítségedet :)
2010. ápr. 1. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van egy HC szerveren voltál,abban is különbözik a normal szerverektől hogy sokkal kevesebb életed van, ergo kb 2 golyóval leszednek egy géppisztollyal, Desert-el 1 shot :D
2010. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen úgyvolt :) i shot és végem :D
2010. ápr. 2. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!