Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Huawei P8 Lite NanoSIM probléma?

Huawei P8 Lite NanoSIM probléma?

Figyelt kérdés
Vásároltam, egy fent említett típusú telefont, és belehelyeztem a már meglévő NanoSIM kártyámat. A probléma az, hogy a telefon nem érzékeli azt. A MicroSIM-et felismeri. Mi lehet a probléma?

2016. márc. 1. 18:17
 1/5 axonbite ***** válasza:
jó oldalra raktad ? mert csak az egyik fele képes fogadni.
2016. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, az SD kártya hejére kell beforgatni, érdekes megoldás, de biztos vagyok benne, hogy jól van benne, többször is ellenőriztem meg nézelődtem a neted, de semmi érdemleges választ nem találtam.
2016. márc. 1. 18:22
 3/5 A kérdező kommentje:
helyére*. Elnézést.
2016. márc. 1. 18:22
 4/5 axonbite ***** válasza:
én is olvasgattam de konkrétan ilyen hibát nem írnak. nekem is ilyen telefonom van csak micro sim-el nanot nem próbáltam. elképzelhető hibás a telefon.
2016. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma jártam a T-mobile üzletében, megkérdeztem mi lehet a probléma, azt a választ kaptam, hogy az ő készülékeik alapból nem DualSIM-esek, ha kártyafüggetlent vettem volna akkor tudám használni.

Egy nanoSIM-->microSIM átalakítót ajánlottak, azzal tökéletesen működik.

2016. márc. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!