Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes át váltani...

Szerintetek érdemes át váltani Windows 10 re?

Figyelt kérdés
Most Windows 7-en vagyok de még nem mertem át menni 10-re mert azt mondják nem annyira jó még + akinek kalóz verzió van az át tudna menni de azt is hallatom hogy frissítést már nem kap csak át tudod menni Szerintetek?

2016. márc. 6. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem. elvan baXva ahogy van túlvan bonyolitva reklámokkal van tele.
2016. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az új képnézegető, meg a számológép szar, ezeken kívül az egyetlen gondom az volt, hogy lecserélték a rendszerhangokat, sokáig fogalmam sem volt hogy éppen miért pittyog. Gyorsabb mint a 7, eddig minden működött is rajta, az esetlegesen idegesítő dolgokat meg ki lehet kapcsolni.
2016. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Az hülyeség hogy nem frissít a kalóz verzió. Sőt annyira agresszíven nyomul a 10 a frissítéssel, hogy ki sem tudod kapcsolni normálisan, csak a rendszer hack -elésével.


Amúgy én pont egy hete tértem át a saját gépemen is, eddig csak mások gépére raktam fel. Nekem semmi bajom vele eddig.


Viszont most is bekövetkezett, amit mindig is tartottam a frissítő telepítésekről, és ami miatt már számtalan dislike -ot kaptam itt, hogy konkrétan szart sem érnek. Elsőnek én is frissítő telepítéssel raktam fel, 1 percig percig működött boot -olás után, majd kifagyott a start menü. Csak ikonról tudtam indítani a programokat.

Szóval kénytelen voltam újratenni tiszta telepítéssel, azóta semmi probléma.


Szóval ha túl régi a Windows 7 telepítésed, és már millió szoftver meg módosítás van rajta, akkor inkább tiszta telepítéssel rakd fel.

2016. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen géped van.

Egyébként én is rászántam magam pár hete, nos elmegy. Javult a boot idő, relatíve rendben van a sebesség is, de azért nem olyan sziklaszilárd, mint a 7. 5-6 éves gépet megéri frissíteni, annál régebbit szerintem felesleges.

2016. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 meszike91 ***** válasza:
1. Nincs tele reklámokkal. Valószínüleg minden fost letöltöttél és volt köztük malware is. De ez win7-tel is előfordulhat.
2016. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet át váltok majd még eldől.

a gépem meg meg

Kingston 16GB (2x8GB) DDR3 1600MHz

Intel Core i5-4460 3.2GHz

MSI GeForce GTX 970 4GB GDDR5

ASRock B85 Pro4 Alaplap

2016. márc. 7. 07:06
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Előbb utóbb muszáj lesz, ha kijönnek majd a DirectX 12 -es játékok. Azok kizárólag Windows 10 -en mennek majd.
2016. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!