Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CPU csere után miért nem...

CPU csere után miért nem tudok megfelelő felbontást beállítani?

Figyelt kérdés
Eddig egy apu-s amd cpu-m volt, de már akkor is a videókártyát használtam, éppen ezért vettem egy 860k cpu-t, de a felbontást nem tudom 1600*900-ra állítani csak 1600*1200-at engedi. Illetve valamiért az nvidia vezérlőpultot sem tudom elindítani...

2016. márc. 10. 13:33
 1/8 Tengor ***** válasza:

Az APU-dat (és úgy általában minden APU-t) nem az AMD gyártja? Akkor miért akarod az nVidia progijával piszkálni?

Drivert tettél fel?

2016. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
újratelepítetted a gépet?? fogadjunk hogy nem... bármit cserélsz nem árt..
2016. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig se használtam az integrált vga-t, mert van egy geforce vgam.
2016. márc. 10. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
és az újratelepítés??
2016. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy újratelepítés nélkül megúszom a dolgot... Ezekszerint nem? Újratudom, úgy telepíteni, hogy ne vesszenek el az adaok, és ne keljen fél napig külső merevlemezre másolnom?
2016. márc. 10. 13:38
 6/8 Tengor ***** válasza:
A monitort hova dugod? A dedikált kártya felbontásához az APU-nak nem sok köze kellene, hogy legyen.
2016. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a geforce videókártyába, viszont időközben észrevettem, hogy az egyik ramot sem érzékeli...
2016. márc. 10. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:
jaj.... procit cserélsz, de a szövődményeivel nem vagy tisztában... Most kezdd el újratelepíteni... tudod.. más driver, beállítások, stb...
2016. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!